SAKUPLJAČI MINERALA I KRISTALA - MEĐIMURJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Danona

Go down

Danona  Empty Danona

Postaj  danona pet vel 10, 2012 12:51 am

Pozdrav cheers
albino Ja sam Tamara i moglo bi se reći da sam također jedan od osnivača udruge SMIK - Međimurje.Sa kristalima i mineralima sam se upoznala još u osnovnoj školi i moram priznati da me se nisu uopće dojmili Shocked .Prošlo je dosta vremena od tog kad sam upoznala Danijela I love you i on je donio svoju opsesiju s kristalima i mineralima i uopčetku sam se počela zanimati za njih prvenstveno radi njega i toga da imamo o čemu pričati What a Face . Danas mogu reći da volim kristale i fasciniraju me na neki čudan način,mene ne zanima ,kemijska formula ili nešto deseto vezano uz njih..više me privlače vizualno i nekom energijom kojom zrače.Kopanje i traženje nije baš moja stvar Suspect i nešto što obožavam ali se volim tu i tam uključiti Very Happy Omiljenih kristala nemam jer se nemogu odlučit u vezi toga,svaki put me očarava neki drugi što bojom što kristalizacijom.Al moram spomenuti trenutno me fascinira Kämmererite mada nisam sigurna dal ga tako zovu i u Hrvatskoj ili ima neki drugi naziv i Clinoclase također nisam sigurna za naziv Rolling Eyes Eto toliko malo od mene Embarassed
danona
danona

Broj postova : 7
Join date : 09.01.2012

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.