SAKUPLJAČI MINERALA I KRISTALA - MEĐIMURJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Orgoniti-naš balans

5 posters

Go down

Orgoniti-naš balans Empty Orgoniti-naš balans

Postaj  Manuela-Elena ned vel 05, 2012 10:16 pm

Pozdrav svima! Zanima me ima li tu orgonitaša ,iskusnih ili početnika...?

Manuela-Elena

Broj postova : 2
Join date : 21.01.2012
Age : 48
Lokacija : Ivanec

[Vrh] Go down

Orgoniti-naš balans Empty Re: Orgoniti-naš balans

Postaj  ONIX ned vel 05, 2012 11:00 pm

mislim da nema,još!
ONIX
ONIX

Broj postova : 43
Join date : 10.01.2012
Age : 42
Lokacija : zdenci brdovečki

[Vrh] Go down

Orgoniti-naš balans Empty Re: Orgoniti-naš balans

Postaj  Covac ned vel 05, 2012 11:30 pm

Mene zanima kako to funkcionira, gledam po netu i stvarno od svega toga vec me glava boli a nisam nista skuzio. Ako ima netko tko moze meni tutleku objasnit , hvala. Very Happy I volio bi da neko objasni kako to raditi, koja mu je svrha i te stvari.
Covac
Covac
Predsjednik

Broj postova : 124
Join date : 12.11.2010
Age : 35
Lokacija : Ivanovec

https://smik-medimurje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Orgoniti-naš balans Empty Re: Orgoniti-naš balans

Postaj  Manuela-Elena ned vel 05, 2012 11:51 pm

na tu temu zaista je puno objavljeno po netu... Arrow
ne bih od Markovih koraka,ali generalno ,bavim se time več 10 mjeseci,početnik sam ,još učim od boljih od sebe...
Mogu se samo pohvaliti da sam ih napravila na desetine...
Da , osjećam-vidim promjene oko sebe ...
Da , to funkcionira...(da se razumijemo:mene se ne uvjerava lako u svašta,sve dok se sama ne uvjerim)
Laički rečeno: orgonit uvlači u sebe ,na svojem dnu:negativnu energiju(DOR)
unutar sebe stvara kaos:konvertira
izbacuje(širi,zrači) ,na svojem gornjem djelu:pozitivnu energiju(POR)
Pod negativnom energijom smatra se :elektrosmog,podzemna zračenja,negativna energija
drugih ljudi(energetski vampirizam je jedan od točaka koji me uputio prema orgonitima-sve je ostalo povijest Wink ),
bolesti...i ini poremećaji...A ono što oni ,generalno ,s nama osobno rade,jest da balansiraju naše energetske centre
(čakre) i dovode nas ''u red''...

Manuela-Elena

Broj postova : 2
Join date : 21.01.2012
Age : 48
Lokacija : Ivanec

[Vrh] Go down

Orgoniti-naš balans Empty Re: Orgoniti-naš balans

Postaj  monty-zg čet vel 09, 2012 10:57 pm

Za one koji ih izrađuju zgodan će podatak biti kako u dućanu "Hempel" u Chromosovom neboderu (Vukovarska ulica) ima za kupiti poliesterska smola, s već ubačenim ubrzivačem. Smola (pakiranje 1,1kg-plava boja od ubrzivača) plus bočica aktivatora (ima ga za aktivaciju skoro desetak kg smole) = 40kn.
Jedino ne primaju kartice...ali...mislim da je cijena ok.
Very Happy
monty-zg
monty-zg

Broj postova : 70
Join date : 09.01.2012

[Vrh] Go down

Orgoniti-naš balans Empty Re: Orgoniti-naš balans

Postaj  gruji44 ned oľu 18, 2012 8:08 pm

ŠTO JE ORGON?

ORGON ili ODIC SILA je životna sila tj.energija od koje žive sva živa bića i koja, kada je čista, pomaže u izlječenju bolesti.No u vremenu u kojem živimo teško je naći čistu orgonsku energiju.Ona je danas već dosta zagađena štetnim zračenjima koja su svugdje oko nas I negativnim energijama ljudi koji ih svjesno ili nesvjesno odašilju prema van. Na taj način,na žalost, čista orgonska energija koja je svima potrebna za život I zdravlje postaje nečista te mnogima ljudima predstavlja problem u njihovom zdravstvenom stanju.

ŠTO JE ORGONIT I ČEMU SLUŽI?

Orgonit je manji ili veći transformator napravljen od prirodnih materijala,kristala i metalne piljevina.Orgonitni transformator takvu nečistu energiju(DOR) transformira u pozitivnu energiju (POR). Zbog svog sastava i načina slaganja, piljevine i kristala, kristale nije potrebno čistiti unutar orgonita jer se zbog POR-a sami čiste.


ORGONIT kao takav vuče korjene iz brazilskih šamanskih zajednica gdje su ih izrađivali od jednog kristala, malo metalne piljevine preliveno prirodnim voskom (pčelinji vosak, vosak borovih iglica, akrilna smola). I sam Einestein je znao za koncept orgona, ali ga nije dovoljno proučavao. Višu važnost orgonskoj energiji pridao je dr. Wilhelm Reich ( koji je bio upoznat s radom Antona Mesmera) koji je svojim eksperimentima uspio dokazati postojanje te energije. Orgonitni transformator, kakvog danas znamo i izrađujemo te koristimo, možemo zahvalit bračnom paru Croft koji je u metalnu piljevinu ubacio kristale tj. preuzeo recepturu starih šamana I plasirao ih u javnost.

Uslijed bezbroj slojeva metalne piljevine, kristala i smole u samom orgonskom uređaju dolazi do stvaranja polja kaosa koji uz pomoć kristala omogućuju transformaciju životne energije (transformacija DOR-a u POR). Takav orgonski transformator nas štiti od elektro smoga u našoj okolini, raznih tehničkih I drugih štetnih zračenja te negativne energije ljudi, kao i aparata koji nas okružuju. Poboljšava kvalitetu spavanja, pomaže pri balansiranju organizma, čisti i energizira životni i radni prostor kao i sam organizam te na taj način povećava osobni bioenergetski potencijal koji pomaže bržem procesu ozdravljenja.
Orgonit nije zamjena za klasičnu medicinsku terapiju, on je samo pomagač. Osjetljive osobe prvih dana mogu osjetiti nesanicu, nervozu ili tjelesnu nelagodu što je normalna pojava jer se tijelo čisti od zagađene energije.



Orgoniti se izrađuju pomno birajući kristale i piljevinu ovisno o svrsi rada orgonitnog transformatora. Tako imamo veće i jače orgonite za prostore, orgonitne podloške, te orgonitne medaljone ( osobne orgonite).


Evo nadam se da sam svima pomogla u objašnjenju što su i čemu služe orgoniti. S obzirom da ih izrađujem i da ima previše slika, mislim da je pametnije slike koga zanimeju pogledati na stranici bloga http://gruji44-planetazemlja.blogspot.com/ ili web stranici udruge www.planetazemlja.hr
gruji44
gruji44

Broj postova : 17
Join date : 10.01.2012
Lokacija : Zagreb

http://gruji44-planetazemlja.blogspot.com/

[Vrh] Go down

Orgoniti-naš balans Empty Re: Orgoniti-naš balans

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.