SAKUPLJAČI MINERALA I KRISTALA - MEĐIMURJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dolazim u miru :)

3 posters

Go down

dolazim u miru :) Empty dolazim u miru :)

Postaj  AjjanaRa čet oľu 29, 2012 3:47 am

bok, kao što napisah dolazim u miru i sreći družit se sa mineraloljupcima ,, mislim da je jasno zašto sam ovdje , i drago mi je da sam vas našla ponajviše jer smo si blizu , ja sma u blizini varaždinskih toplica tj, Jalžabetčko gorije Smile

poćelo je naravno sve sa "običnim"kamenčićima sa izlea,putovanja, onda sam počela molit ljude koji idu nedgje gdje ja nisam bila da mi donesu kamenčiće (tko ih imam iz svih krajeva svijeta) a sa prvim poklonjenim kristalom ,,otvorio mi se jedan sasvim novi svijet u poćetku su to bili zanimljivi kristalćeki , zanimljivo je bilo čitat o njima, no onda jednog dana oživili su u ruci i eto tu prava avantura počinje ,, kolekcija je već poveća (meni:), da skratim, veselim se druženju sa vama i razmijenjivanju iskustva i znanja Smile

Ugodan i smiren dan želi vam Ajjana Ra

AjjanaRa

Broj postova : 3
Join date : 29.03.2012

[Vrh] Go down

dolazim u miru :) Empty Re: dolazim u miru :)

Postaj  Covac čet oľu 29, 2012 10:36 pm

Dobro nam dosla na forum. Nadi svoj dio koji te zanima i samo se ukljuci. cheers
Covac
Covac
Predsjednik

Broj postova : 124
Join date : 12.11.2010
Age : 35
Lokacija : Ivanovec

https://smik-medimurje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

dolazim u miru :) Empty Re: dolazim u miru :)

Postaj  ONIX pet oľu 30, 2012 9:19 pm

Dobro nam došla! I mi smo ti šašavi za to kamenje,iako je prekratak dan za sve ono što čovjek može napraviti,nađe se vremena, uz posao kuču i ostale stvari, da se ode na nekakvo brdo i uz ekipu rovari po stjenama. Mogu ti reći i da ima dosta rezultata pa stoga , SRETNO!
ONIX
ONIX

Broj postova : 43
Join date : 10.01.2012
Age : 42
Lokacija : zdenci brdovečki

[Vrh] Go down

dolazim u miru :) Empty Re: dolazim u miru :)

Postaj  AjjanaRa sub oľu 31, 2012 8:22 pm

hmm tko zna, pošto sad kopam po vrtu a živim na brdašcu, tko zna možda iskopam neki zanimljiv kamen hehe a drago mi je što ste mi blizu Very Happy

AjjanaRa

Broj postova : 3
Join date : 29.03.2012

[Vrh] Go down

dolazim u miru :) Empty Re: dolazim u miru :)

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.