SAKUPLJAČI MINERALA I KRISTALA - MEĐIMURJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Suradnja s webstranicom slobodni.net

3 posters

Go down

Suradnja s webstranicom slobodni.net Empty Suradnja s webstranicom slobodni.net

Postaj  Alan_SP sri vel 01, 2012 8:29 am

Zanima me da li bi zeljeli suradivati s webstranicom slobodni.net?

Na temi o kristalima sam saznao za vas forum, pa me zanima da li bi bili spremni suradivati. Jos uvijek smo mali forum, ali nas zanimaju sve korisne i interesantne teme. I vi bi mogli pisanjem na Slobodnom zainteresirati ljude za svoju udrugu, te pomoci u popularizaciji kristala, minerala.

Ako vas zanima suradnja, mozete mi se obratiti na Slobodnom PMom, ili na temi o kristalima, kako vec vama bude pasalo.

Zbog toga sto ne mogu davati vanjske linkove 7 dana, moje ime na Slobodnom je isto kao i ovdje, a za naci forum samo ukucajte slobodni net u google (inace sam vam dao direktne linkove kako na profil, tako i na temu o kristalima).

Alan_SP

Broj postova : 4
Join date : 01.02.2012

[Vrh] Go down

Suradnja s webstranicom slobodni.net Empty Re: Suradnja s webstranicom slobodni.net

Postaj  Crystal Hunter sri vel 01, 2012 8:09 pm

ja nisam za... zbog ovoga

Veličina polnog organa

Prva međunarodna škola seksa u Austriji

Ribe sa Fejsa

Rupe na putu

Skrivena kamera - Krađa gaćica




a vi ostali kako hoćete Very Happy
Crystal Hunter
Crystal Hunter

Broj postova : 55
Join date : 10.01.2012

[Vrh] Go down

Suradnja s webstranicom slobodni.net Empty Re: Suradnja s webstranicom slobodni.net

Postaj  Alan_SP sub vel 04, 2012 11:02 am

Ok, zahvaljujem se na odgovoru.

Alan_SP

Broj postova : 4
Join date : 01.02.2012

[Vrh] Go down

Suradnja s webstranicom slobodni.net Empty Re: Suradnja s webstranicom slobodni.net

Postaj  Covac sub vel 04, 2012 12:30 pm

Na koji nacin bi vi da suradujemo? Objasnite
Covac
Covac
Predsjednik

Broj postova : 124
Join date : 12.11.2010
Age : 35
Lokacija : Ivanovec

https://smik-medimurje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Suradnja s webstranicom slobodni.net Empty Re: Suradnja s webstranicom slobodni.net

Postaj  Alan_SP uto vel 07, 2012 4:18 pm

Pa, mozete kod nas pisati o kristalima, istovremeno u potpisu, profilu, a i drugdje mozete skretati paznju na svoju udrugu (linkom, tekstom), mozete kreirati wiki clanke o kristalima, opcenito pisati kod nas o tome sto vas zanima.

Mi dobijamo sadrzaj o kristalima, vi dobijate te neke tehnicke mogucnosti i ipak nesto zivlje mjesto, te mozete zainteresirati veci broj ljudi o kristalima. Ako trebate jos nesto, mozemo se dogovoriti.

Link na temu o kristalima: slobodni.net/t107311/

Link na wiki clanak o kristalima: slobodni.net/showwiki.php?title=Kristali

Ako linkove mogu poslati, onda cete imati direktne linkove. To ne znaci da vi ne smijete pokretati vlastite teme, ili pak neki drugi wiki clanak, ili pak reorganizirati ovaj, ovisno sto bi zeljeli uraditi, sve se da dogovoriti. Smile

U svakom slucaju, to je nesto sto se mozemo dogovorati dalje ako ste zainteresirani.

Alan_SP

Broj postova : 4
Join date : 01.02.2012

[Vrh] Go down

Suradnja s webstranicom slobodni.net Empty Re: Suradnja s webstranicom slobodni.net

Postaj  Alan_SP uto vel 07, 2012 4:28 pm

Samo da dodam, malo sam gledao kako stojite na googleu.

Ubacite u google recimo kristali i smik (ne mogu davati linkove, pa zato ne stavljam direktni link na tu pretragu).

Vidjeti cete da smo i mi na prvoj stranici, a spominjete se u dva posta, jednom direktno, a drugi put u citatu. Jednostavno, iz perspektive interneta, dobro je biti na vise mjesta. Smile

Alan_SP

Broj postova : 4
Join date : 01.02.2012

[Vrh] Go down

Suradnja s webstranicom slobodni.net Empty Re: Suradnja s webstranicom slobodni.net

Postaj  Covac uto vel 07, 2012 6:26 pm

Hvala vam na pozivu. Sta se mene tice na prvi pogled sam zainteresiran ali morat cemo se vise dogovoriti. Imam neke zamisli ali to na privat. Mozete me kontaktirati na skipe ili msn. Bude lakse komunicirati. Ali javit cu vam se tokom ovih dana jer prehlada me neka uhvatila i ne mogu puno na kompu biti. Hvala na razumjevanju.
Covac
Covac
Predsjednik

Broj postova : 124
Join date : 12.11.2010
Age : 35
Lokacija : Ivanovec

https://smik-medimurje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Suradnja s webstranicom slobodni.net Empty Re: Suradnja s webstranicom slobodni.net

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.